KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14235559
nr 1423 5559
Edvin Ollers
(1888-1959), Sverige
Blomsterstilleben. Signerad, daterad 1947,32x21, yttermått inklusive ram: 41x30, akvarell
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 18:19:38
1/10 10:58:54
Edvin Ollers
Läs mer om Edvin Ollers